Těsnění - sealparts.cz

Těsnění

Společnost Jan Svoboda – SealParts je autorizovaným distributorem Hennlich s.r.o., o.z. Těsnění, která zastupuje Hallite, Fenner Advenced Sealing Technologies, pro Českou republiku. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem v praxi Vám nabízíme poradenství a dodávky těsnících prvků, té nejvyšší kvality. Držíme skladem většinu běžných těsnící ch prvků a proto jsme schopni Vám zboží dodat do dvou dnů od objednávky. V případě výroby těsnění (nestandardní rozměry či médium, teploty nebo užití speciálních materiálů pro výrobu), jsme schopni Vám dodat zboží do třech dnů od objednání. Přetěsňujeme hydromotory, čerpadla, rychlospojky i koncovky na hydraulické hadice.
Kompletní nabídku těsnění a přislušenství najdete na stránkach HENNLICH.CZ

Těsnění - sealparts.cz

Hydraulické těsnění

Dodáváme veškeré těsnící prvky pro hydraulické válce a ostatní prvky hydraulických systémů, včetně palcových a jiných nestandardních rozměrů.

Těsnění - sealparts.cz

Výroba těsnění a tvarových dílů

Společnost Hennlich s.r.o., je výrobcem rotačních těsnění na speciálních vysokootáčkových cnc obráběcích strojích a dodavatelem speciálních dílů z nestandardních materiálů.

Těsnění - sealparts.cz

HIS - průmyslová těsnění

Na speciálním plotru pro vyřezávání plochých těsnění, vyrábíme jakékoli ploché těsnění, nejen z elastomerů a plastů, teflonu, grafitových desek ale i z bezazbestových desek a plsti.

Těsnění - sealparts.cz

O-kroužy

Kompletní sortiment O-kroužků s velkými skladovými zásobami, standardních i speciálních materiálů, pro statické i dynamické použití s atesty a certifikáty pro různé prostředí . KTW, FDA, USP adt..

Těsnění - sealparts.cz

Statická těsnění

Nabízíme těsnění pro statické aplikace pro závitové utěsnění, ale i speciální manžety pro utěsnění nepohyblivých částí mechanismů a vík.

Těsnění - sealparts.cz

Hřídelové těsnění

Široký sortiment gufer, standardních i palcových rozměrů, jednobřitých s prachovkou, vícebřitých. Gufera z materiálů PTFE, V-kroužky, CARCOSEAL a speciální těsnění pro rotační aplikace.

Reference

Kontakt